برگزاری جشن تولد | برگزاری جشن تولد کودک

برگزاری جشن تولد | برگزاری جشن تولد کودک

بسیاری از افراد ماه ها منتظر روز تولد خود هستند تا یک جشن باشکوه برگزار کنند و دوستان و آشنایان خود را دعوت کرده و اوقات خاطره انگیزی را رقم بزنند. خدمات مجالس مهرویاد برای برگزاری جشن تولد مشتریان عزیز تدارک خاصی دیده تا شما یک روز رویایی را داشته باشید. از میان همه نوع برگزاری جشن تولد ، تولد کودکان بسیار مورد توجه بوده و همیشه برای پدر و مادرها مهم می باشد. خدمات مجالس مهرویاد برای برگزاری جشن تولد کودکان ایده های جدیدی دارد که به برخی از آنها اشاره می کنیم :

1- زمان برگزاری جشن تولد کودکان : مدت زمان مناسب برای برگزاری جشن تولد یک ساعت تا یک ساعت و نیم می باشد چون بچه ها زود خسته و کسل می شوند و انرژی خود را از دست می دهند.

2- فقط مهمان های ویژه را دعوت کنید به این ترتیب جشن شادتری داشته و هزینه های برگزاری جشن تولد هم کمتر خواهد بود.

3- بادکنک : کودکان بادکنک های رنگی را خیلی دوست دارند پس حتما از بادکنک های خوش رنگ و بزرگ استفاده کنید. در انتخاب بادکنک دقت کنید که جنس آن ها مقاوم بوده و براحتی نتکرند.

برگزاری جشن تولد | بادکنک جشن تولد

4- اسباب بازی : از اسباب بازی های متناسب با سن کودکان در جشن تولد استفاده کنید تا بچه ها کاملا سرگرم شده و احساس شور و شادی کنند. اگر یک جای خاصی را برای بازی بچه ها در نظر بگیرید بسیار بهتر است که کودکان در جشن تولد دور هم باشند و با هم بازی کنند.

5- میان وعده : از مهمان ها با شیرینی و شربت های مخصوص و فینگر فودهای خوشمزه پذیرایی کنید و حواستان به همه مهمانان باشد.

6- هواپیما پارتی ، ماشین پارتی : بچه ها اسباب بازی هایی را که بتوانند سوارش شوند خیلی دوست دارند. بهتر است برای برگزاری جشن تولد کودکان از ماشین های برقی یا هواپیماهای بزرگ استفاده کنید تا کودکان شما سوار آنها شده و عکس های متنوع و زیبایی در این فضا داشته باشند.

7- دکور : استفاده از ریسه ها و کاغذ های رنگی که از سالن جشن تولد اویزان شده فضای شادتری به جشن می دهد. 

8- کارت دعوت : کارت دعوت های زیبایی که به مهمانان خود ارسال میکنید نشان دهنده ی خاص بودن جشن تولد شماست. می توانید زیبا ترین کارت های تولد را از خدمات مجالس مهرویاد بخواهید و از میان صد ها طرح یکی را انتخاب کنید.

9- کیک تولد : کیک تولدی که برای کودکان انتخاب می کنید باید متناسب با سن آنها باشد. استفاده از شخصیت کارتونی مورد علاقه کودک شما بهترین گزینه برای تزیین کیک جشن تولد می باشد.

برگزاری جشن تولد | کیک جشن تولد

10- هدیه به مهمان ها : جدیدا در تولد ها به هر کوچولویی که به تولد می آید یک هدیه از طرف میزبان میدهند. یک اسباب بازی یا یک کتاب رنگی نقاشی می تواند بهترین هدیه برای کودک در جشن تولد باشد که تا سال ها به یادش خواهد ماند.

خدمات مجالس مهرویاد تمام موارد بالا را برای برگزاری جشن تولد کودک شما تدارک دیده و شما می توانید برگزاری زیبا ترین و شادترین جشن تولد برای کودک خود را به ما بسپارید.

باغ تالار تاجتشریفات مجالس

پربازدیدترین مطالب