برگزاری مراسم عروسی در تهران

برگزاری مراسم عروسی

مراسم عروسی مهمترین مراسمی است که در طول زندگی عروس و داماد برگزار می شود. در این میان انتخاب یک تشریفات و خدمات مجالس مناسب برای برگزاری مراسم عروسی به کیفیت آن بسیار کمک خواهد کرد. تشریفات مهرویاد با دو باغ تالار اختصاصی آماده برگزاری عروسی باشکوه شما میباشد. برای اطلاعات بیشتر با شماره 09124321628 تماس حاصل فرمایید.

تشریفات و خدمات مجالس مهرویاد با بیش از یک دهه تجربه موفق و سابقه ی درخشان در برگزاری مراسم عروسی در تهران و کرج تضمین برگزاری یک مراسم باشکوه و ایده آل را به شما می دهد.یکی از مهمترین قسمت های انتخاب برای مراسم عروسی انتخاب باغ و تالار آن است که خدمات مجالس مهرویاد با دراختیار داشتن باغ های متنوع با قیمت مناسب در نقاط مختلف تهران و کرج امکان انتخاب راحت را به شما مشتریان عزیز می دهد.

همچنین منوهای متنوع و قیمت های مناسب خدمات مجالس که شامل موارد زیادی از جمله مهمانداران شیک پوش و دوره دیده ، ظروف غذای اعیانی ، آبمیوه میوه ، شمع آرایی، گل آرایی ، فینگر فود ، سفره خانه سنتی ، کافی شاپ ، سفره عقد مجلل و ... می شود دست شما را در انتخاب راحت باز می گذارد. برای برگزاری مراسم عروسی در تهران و مشاوره رایگان در این زمینه با ما تماس بگیرید. 

شماره تماس: 02188670886 , 09124321628

باغ تالار تاجتشریفات مجالس

پربازدیدترین مطالب