امکانات محل برگزاری نامزدی | دکوراسيون نامزدی

برگزاری نامزدی | محل برگزاری نامزدی

خيلي ها معتقدند چون نامزدی قبل از عروسی برگزار می شود ، و اين اولين جشن براي شروع زندگي مشترک است ، برگزاری نامزدی حتی از عروسی هم مهم تر است و بهمين خاطر بايد با بهترين امکانات و تجهيزات و در بهترين باغ ها و تالارها برگزار شود و خلاصه اينکه برگزاری هر چه باشکوه تر مراسم نامزدی برای اين دسته از اهميت بالايی برخوردار است. در اين ميان بعد از انتخاب باغ و يا تالار مناسب تجهيزات و دکوراسيون آن در برگزاري مجلل مراسم نامزدی تاثير بالایی دارد. خدمات مجالس مهروياد با در اختيار داشتن بروزترين و شيک ترين تجهيزات برگزاری نامزدی ، آماده است تا مراسم نامزدی شما را از صفر تا صد به زيبا ترين شکل ممکن برگزار کند. برخي از تجهيزات موسسه خدمات مجالس مهروياد بصورت زير است :

– انواع صندلی های ساده، تاشو، چیواری، لوکس، طرح شیشه، مبل و …

– انواع مبلمان مناسب جایگاه عروس و داماد

– انواع میز عسلی، میز پذیرایی و میز شام

– انواع پاراوان و پارتیشن

– انواع دستگاه های سرمایشی و گرمایشی (پنکه، کولر آبی، کولر گازی پرتابل، هیتر و …)

– انواع باند و سیستم صوتی و نور پردازی

– دستگاه های دودزا و یخ خشک

– بهترین و دستچین شده ترین ظروف لوکس و …

علاوه بر تمام اين تجهيزات خدمات مجالس مهروياد با داشتن باغ ها و تالارها و سالن هاي اجتماعات در نقاط مختلف تهران و کرج امکان اجاره باغ و تالار مناسب و انتخاب راحت محل برگزاری نامزدی را با توجه به بودجه مورد نظرتان به شما می دهد. تمام امکانات لازم برای برگزاری مراسم نامزدی به عهده ی خدمات مجالس مهروياد بوده و شما از ميان گزينه های عالی بهترين ها را انتخاب می کنيد.

برگزاری مراسم نامزدی تهران و کرج, اجاره باغ و تالار ویژه نامزدی, ارائه 5 منو متنوع غذا, گل آرایی, دیزاین نامزدی, تهیه صندلی و ظروف بسیار شیک و بسیاری دیگر, از خدمات تشریفات مهرویاد میباشد. با تشریفات مهرویاد از مراسم نامزدی خود لذت ببرید و بهترین خاطرات ها را بسازید.

 

باغ تالار تاجتشریفات مجالس

پربازدیدترین مطالب