بهترین زمان برای برگزاری مراسم عروسی

زمان برگزاری مراسم عروسی


برگزاری جشن عروسی در وقت آزاد
برای عروسی خود زمانی را در نظر بگیرد که خود و همسرتان وقت آزاد داشته باشید. مثلا اگر هنوز دانشجو هستید عروسی خود را در تابستان برگزار کنید تا وقت بیشتری برای فراهم کردن تشریفات عروسی داشته باشید.

عروسی را در فصل مناسب برگزار کنید
انتخاب فصل مناسب برای عروسی بسیار مهم است. اگر به فصل خاصی آلرژی دارید عروسی تان را در آن فصل برگزار نکنید. همچنین اگر بخشی از خانواده تان خارج از کشور هستند از آنها بپرسید که چه فصلی میتوانند به ایران برای عروسی بیایند. معمولا عروس و داماد دوست دارند مراسم عروسی خود را در تابستان برگزار کنند این امر بیشتر بدلیل تعطیلات تابستانی است اما گرمای تابستان را در نظر داشته باشید, همچنین معمولا قیمت تالار ها و باغ تالار در فصل پاییز و زمستان بسیار مناسب تر هستند.

برگزاری مراسم در تاریخ های خاص
معمولا تعداد مراسم عروسی در اعیاد مذهبی مانند مبعث, عید قربان, عید غدیر و ... بیشتر است . اگر قصد برگزاری عروسی خود را اعیاد مذهبی دارید حتما زودتر برای رزرو آرایشگاه, سالن و عکاسی اقدام کنید چون به علت شلوغ بودن ممکن است پر شوند.

برگزاری عروسی در آخر هفته
سعی کنید جشن عروسی را در آخر هفته یا روزهای تعطیل برگزار کنید تا میهمانان بتوانند تا آخر جشن عروسی بمانند و به رقص و پایکوپی بپردازند.

باغ تالار تاجتشریفات مجالس

پربازدیدترین مطالب