10 نکته مهم در برگزاری مراسم عروسی

برگزاری مراسم عروسی

برگزاری مراسم عروسی همیشه برای خانواده ها و عروس و داماد ها بسیار مهم بوده و خاطرات زیبای آن همیشه در یادها می ماند. برگزاری مجلل و بدون نقص مراسم عروسی نیازمند رعایت نکته هایی است که خدمات مجالس مهرویاد با سال ها تجربه در برگزاری مراسم عروسی آنها را برای شما بازگو می کند :

1- کروکی باغ / تالار عروسی : با توجه به این که اکثر باغ ها و تالار های عروسی در خارج از شهر هستند پیدا کردن آنها کمی مشکل است و از طرفی اگر عروس داماد یا مهمان ها دیر به مراسم عروسی برسند نظم این جشن بزرگ به هم خورده و خاطرات تلخی بجا خواهد گذاشت. پس حتما یک کروکی دقیق از تالار / باغ عروسی بکشید و در اختیار همه مهمان ها قرار دهید.

2- عقد نامه : برگزاری مراسم عروسی در تالارها و استفاده از تشریفات و خدمات مجالس و اجاره باغ عروسی نیازمند این است که شما عقد نامه داشته باشید و بصورت رسمی ازدواج کرده باشید. پس فکر نکنید پوشیدن لباس عروسی کافیست و حتما عقد نامه را همراه خود داشته باشید.

3- نظر خود را بگویید : برگزاری مراسم عروسی فقط بخاطر شما عروس و داماد عزیز است، پس در نحوه برگزاری مراسم و دعوت مهمان ها و ... نظر خود را بگویید تا بعد از مراسم حسرت نخورید.

4- وسواس نباشید : توجه بیش از حد عروس خانم ها به جزییات آنها را از اصل قضیه باز می دارد. به این نکته توجه کنید که شب عروسی بعترین شب زندگی شماست پس باید شاد باشید و نگرانی را از خود دور کنید تا به همه ی مهمان ها خوش بگذرد.

5- راز نگه دار باشید : تعداد مهمان ها و نحوه برگزاری مراسم عروسی را پیش خود نگه دارید و اگر کسی پرسید با لبخند جواب دهید که قراره سوپرایز شوید. این کار باعث می شود دیگران در برگزاری مراسم عروسی شما دخالت نکنند و هر کس هر نظری دلش خواست ندهد.

6- احتمالات را در بودجه بندی در نظر بگیرید : در تخمین هزینه برگزاری مراسم عروسی دست بالا بگیرید و قیمت ها را بالاتر از حد انتظار در نظر بگیرید. انتخاب یک تشریفات و خدمات مجالس معتبر در این مورد خیلی می تواند به نفع شما باشد و هزینه برگزاری مراسم عروسی را کاهش دهد و تخمین درستی از هزینه ها به شما بدهد.

7-کارهای روزانه را انجام دهید : صبح روز عروسی قبل از رفتن به آرایشگاه و پوشیدن لباس عروس تمام کارهای روزمره خود را انجام دهید. خوردن صبحانه ، شانه زدن موها و مسواک زدن را فراموش نکنید.

8- مدیریت هزینه ها : برای کاهش هزینه هزینه های برگزاری مراسم عروسی از خدمات مجالس خود بخواهید که یک نفر را برای مدیریت هزینه ها و انتخاب هر چیز مطابق میل شما و با قیمت مناسب در نظر بگیرد.

9- خرید اینترنتی : برای تهیه وسایل لازم برای برگزاری مراسم عروسی از خدمات مجالس خود کمک بگیرید و در جایی که امکان دارد از خرید اینترنتی استفاده کنید تا وقت شما تلف نشود.

10- مهمانان ناشناس را دعوت نکنید : هر چه تعداد مهمان ها کمتر باشد امکان برگزاری مراسم عروسی بصورت بهتر و مجلل تر فراهم خواهد شد پس از دعوت مهمانهای ناشناس و فامیل های دور خودداری کنید.

 

باغ تالار تاجتشریفات مجالس

پربازدیدترین مطالب