11 کار مهم قبل از برگزاری مراسم عروسی

برگزاری مراسم عروسی

 

استفاده از تجربه های دیگران در برگزاری مراسم عروسی بسیار مهم است. بسیاری از عروس داماد ها تجربه هایی از اشتباهات دوران برگزاری عروسی داشته اند, اگر از این تجربه ها اطلاع داشته باشید دیگر آنها را تکرار نمیکنید و میتوانید مراسم عروسی با شکوه و کم ایرادی را برگزار کنید. حتی اگر 2 سال هم برای برگزاری جشن عروسی وقت داشته باشید باز ممکن از نقص هایی وجود داشته باشد. همچنین انتخاب شرکت تشریفات و خدمات مجالس معتبر میتواند بسیاری از این ریسک ها رو کاهش دهد و شما بتوانید با خیال راحت تر از جشن عروسی خود لذت ببرید. تشریفات مهرویاد برگزار کننده جشن های عروسی باشکوه و بی نقص در تهران. در ادامه به نکاتی که میتواند شما را در این دوران یاری کند تا جشن عروسی بهتری داشته باشید میپردازیم.

 

ممکن است در این دوران افرادی را برنجانید
درباره نحوه برگزاری جشن عروسی ممکن است هرکدام از نزدیکان شما نظر متفاوت داشته باشند. در این دوران هنر شما این است که سعی کنید با احترام و در نظر گرفتن عقیده دیگران, عروسی را به شکلی برگزار نکیند که که خودتان راضی نباشید. مسلما باید نظر دیگران را بشنوید و در برنامه های خود در نظر بگیرید ولی اولویت را به خود و همسرتان قرار دهید.

 

قدرت تصمیم گیری خود را افزایش دهید
تصمیم گیری برای خیلی از افراد ممکن است دشوار باشد اما اگر قرار است ازدواج کنید و مراسم عروسی برگزارکنید با صدها تصمیم گیری مهم درباره نحوه برگزاری جشن عروسی, لیست میهمانان جشن عروسی, ماشین عروس, آرایشگاه عروس, لباس عروس و موارد دیگر مواجهه هستید پس بهتر است که خود را برای این نوع تصمیم گیری ها آماده کنید.

 

اگر در مورد خاصی دودل هستید کمی بیشتر به خود وقت برای تصمیم گیری دهید
در برگزاری جشن عروسی مواردی ممکن است پیش بیاید که نیاز به زمان بیشتری برای تصمیم گیری دارید در این موارد تاجایی که ممکن است به خود وقت دهید, مخصوصا برای موارد مهم اما در نظر داشته باشید که اگر میخواهید تصمیم گیری را به شخص دیگری بسپارید گزینه هایی را که بین آنها شک دارید برایش مشخص کنید تا آن شخص گزینه دیگری که شما با آن مخالف هستید را انتخاب نکند.

 

موارد مهم تر جشن عروسی را در اولویت قرار دهید
جشن عروسی یکی از مهمترین روز های زندگی هر شخص است و همه دوست دارند تمام موارد در برگزاری جشن عروسی بی نقص انجام شود. باید توجه داشت که موارد خیلی زیادی برای برگزاری عروسی بی نقص لازم است در نظر بگیرید که در بسیاری مواقع این کار غیر ممکن است پس بهتر است موارد مهم را مشخص کنید و در اولویت قرار دهید مثلا انتخاب محل برگزار مراسم عروسی و شرکت خدمات تشریفات مهم ترین موارد هستند.

 

بر اجرا کنندگان مراسم عروسی خود نظارت داشته باشید
برای انتخاب اجرا کنندگان مراسم عروسی حتما ویدئو های میهمانی های قبلی و سابقه کاریشان را بررسی کنید. مثلا برای انتخاب دی جی و موزیک های شب عروسی سلیقه خود را به شرکت تشریفاتی بگویید همینطور در موارد دیگر.

 

سلیقه خود را به برگزار کننده مراسم عروسی نشان دهید
شما میتوانید عکس هایی از عروسی و طراحی هایی که به فکر شما نزدیک تر هستند را به برگزار کننده مراسم عروسی و شرکت تشریفات مجالس نشان دهید تا آنها ایده ای از سلیقه شما داشته باشند و بتوانند در موارد مختلف نزدیک به سلیقه شما عمل کنند.

تشریفات که مهم نیستند راحذف کنید
در مراسم عروسی خود سعی کنید تشریفات غیر ضروری را حذف کنید و برای برنامه های اصلی وقت بیشتری بگذارید.

در مورد هدایای یادگاری برای میهمانان خیلی سخت نگیرید
معمولا عروس و داماد قطعه کوچکی از عکس به شرکت کارت پستال یا هدایای کوچک دیگری برای مراسم عروسی در نظر میگیرند در این موارد خیلی سخت گیری نکنید میهمانان تنها میخواهند یادگاری از این جشن عروسی داشته باشند نه چیزی بیشتر

 

موارد غیر قابل پیش بینی را در نظر بگیرید
موارد مختلف در جشن عروسی خود پیشبینی کنید مثلا اگر باغ عروسی اجاره میکنید در نظر داشته باشید که باغ , تالار داشته باشد که در صورت طوفان در فضای باز میهمانان بتوانند در تالار به ادامه جشن عروسی بپردازند.

 

داشتن همیار در جشن عروس
برای این دوران حتما یک همیار برای برنامه ریزی و اجرا مراسم عروسی در نظر بگیرید حتی اگر شخصی هستید که از کسی کمک نمیگیرد این دورانی است که حتما باید از افراد مختلف کمک و مشاوره بگیرید.

مراقب سلامتی خود باشید
جشن عروسی و برگزاری آن با استرس و کار های مختلف همراه است و همه دوست دارند تمام موارد عروسی بی نقص باشد اما باید توجه داشت که سلامتی در جشن عروسی از تمام موارد مهمتر است پس حتما در این دوران مواظب سلامتی خود باشید و خیلی خود را اذیت نکنید. حتما ورزش روزانه داشته باشید به تغذیه خود بیشتر توجه کنید و بیشتر میوه وسبزی میل بفرمایید.

 

باغ تالار تاجتشریفات مجالس

پربازدیدترین مطالب