ایده های برگزاری عروسی شاد با رنگ ها

در صورتیکه بخواهید جشن عروسی متفاوتی داشته باشید، بایستی به رنگ توجه ویژه ای داشته باشید. چرا که رنگ ها عامل مشخص کننده تم شما هستند. در حقیقت رنگ ها در لباس تان، کارت دعوت و تالارتان تاثیر خاصی دارند. استفاده از راه کارهایی که در ادامه مطرح کرده ایم، شما را راهنمایی می کند تا با استفاده از طرح ها و رنگ ها، جشنی خاص را برگزار نمایید.

تشریفات عروسی


لباس های نقش دار
بعضی از عروس خانم ها، رنگ سفید را رنگی یکنواخت به حساب می آورند و علاقه چندانی به اینکه لباس عروسشان سفید باشد، ندارند. اگر جزو آن دسته عروس خانم هایی هستید که متفاوت بودن را می پسندید، پیشنهاد می کنیم که این ایده زیبا را به اجرا در بیاورید. مهمانانتان را در راهروی ورودی، با پوشیدن لباس هایی که رنگ متفاوتی دارند یا طرح دار هستند، شگفت زده نمایید.
کارت دعوت منقش با طرح های دستی
از ایده های جالب که می توانید جشنتان را از آن خودتان نمایید، طراحی کارت دعوت های خاص و هنرمندانه با دست است. این گونه، مهمانان متوجه تمایز عروسی تان، با سایر عروسی ها می شوند.
میزهای شماره دار اکریلی و ظرف های بلوری سفید و طلایی
ترکیبی از ظروف بلوری سفید و طلایی یا شماره های اکریلی روی میزها، نمای جذابی به میزهای عروسی تان می بخشد.
کیک نقاشی شده
اجازه بدهید کیک عروسی تان با دست و رنگارنگ نقاشی گردد. در صورتی که این امر را با استفاده از رنگ های روشن و طلایی انجام دهید، جشنتان را چند برابر جذاب تر می کنید.
استفاده از رنگ های گوناگون در چیدمان میزها
به کارگیری رنگ های زرد و قرمز، آبی، گلدان های کوچک و رنگارنگ و دستمال های کاغذی رنگی برای تزیین میزهای جشن عروسی، ایده ای فوق العاده برای جذاب تر کردن میزهای جشن عروسی می باشد.
دسته گل سبز
به طور کلی گلهای رنگارنگ و گل های رز برای دسته گل عروس انتخاب می شوند. در صورتی که می خواهید متفاوت باشید، دسته گلی از سرخس و برگ های سبز ایده جذابی خواهد بود.

برگزاری عروسی

باغ تالار تاجتشریفات مجالس

پربازدیدترین مطالب