موارد مهم جشن عروسی برای آقا دامادها

به طور کلی عروس خانم ها حس مدیریت بهتری در انجام کارهای جشن عروسی نسبت به آقا دامادها دارند، به همین دلیل برنامه ریزی جشن عروسی را خودشان عهده دار می شوند. قابل توجه است این موضوع دلیل نمی شود که آقا داماد از کارهای خودش غافل شود. به همین علت نکاتی را به منظور بهتر پیش رفتن کارهای عروسی که آقا دامادها بایستی آن را رعایت کنند، مطرح کرده ایم که مطالعه آن خالی از لطف نیست.
تا جای ممکن تماس های غیر ضروری را در روز عروسی کم کنید.
در صورتی که برایتان مقدور است، تلفن همراهتان را در جشن عروسی خاموش کرده و یا حتی الامکان به تماس های ضروری پاسخ بدهید. قطعا دوستی که از مدتها پیش با شما صحبت نکرده است و در روز جشن عروسی تان برای کمک تماس می گیرد، فقط وقت شما را تلف می کند.
پرورش احساس مثبت و خونسردی به همراه عشق در خودتان، را تمرین کنید.
یقینا روز جشن عروسی تان، مهم ترین و بهترین روز زندگی تان است. در این روز، از هرگونه عصبانیت بپرهیزید و خونسردی تان را حفظ نمایید. از همان اول صبح روز مراسم به خودتان بگویید که امروز، بهترین روز زندگی ام است. پس از اعماق وجود شاد باشید و علاقه و عشقتان را به عروس گوشزد نمایید.
در ارتباط با ماشین عروس
پیشنهاد می کنیم اتومبیلی را برای ماشین عروس انتخاب نمایید که با آن راحت باشید. در تابستان و فصول گرم سال، حتما از ماشین کولردار استفاده کنید. چرا که لباس عروس و داماد از چندین لایه تشکیل شده است و لباس های گرمی می باشد. آنگاه عرق کردن امکان دارد آرایشتان را خراب کند. ماشین های گران قیمت موجب ایجاد استرس می گردد و اجازه نمی دهد آن طور که باید، از مراسم عروسی تان لذت ببرید.

ماشین عروس


کارهای مهم و ضروری جشن عروسی را به افراد قابل اطمینان واگذار کنید.
در ارتباط با چیدمان میزها و مهمانان دقت داشته باشید اما مسئولیت چک کردن جاها و راهنمایی های مهمانان را خودتان بر عهده نگیرید. چرا که شما محور مجلس می باشید و نباید به این طرف و آن طرف بدوید. از ساقدوش ها یا یک یا دو نفر از آشنایان نزدیکتان بخواهید تا در اموری مانند: آوردن ماشین عروس، پذیرایی از مهمانان و ... به شما کمک کنند.
چند روز پیش از عروسی حتما لباس هایتان را بررسی کنید.
کفش، پیراهن، کمربند، کت و شلوار و حتی کراواتتان را یک الی دو روز قبل از جشن عروسی تان بپوشید و از اندازه و مناسب بودن آنها اطمینان پیدا کنید. پیش از حضور در سالن پیرایش، لباس هایتان را بپوشید تا از تلف شدن وقت جلوگیری نمایید. این گونه زمان کافی برای حاضر شدن هم دارید.
زمان بندی
بعد از تمام شدن کارهای آرایشگاه و عروسی، حداقل نیم ساعت وقت به خودتان و عروس خانم اختصاص بدهید تا بتوانید برای نخستین بار شاداب وارد جشن بشوید. یک روز پیش از جشن عروسی تان برای یادآوری تعهد زمانی تماس حاصل نمایید.
لباس هایتان را مرتب و تمیز نگاه دارید.
تا جایی که امکان دارد کت و شلوارتان را نپوشید. خصوصا زمان رانندگی. چرا که بایستی تا شب لباستان خط اتویش را حفظ نماید. ترجیحا فقط هنگام فیلم برداری کتتان را بپوشید.
میزبانی جشن عروسی
پیشنهاد می کنیم در مورد چگونگی برگزاری جشن عروسی تغییر چندانی ایجاد نکنید و در همه شرایط خونسردی تان را حفظ کنید.

 

عروس داماد

 

داماد

باغ تالار تاجتشریفات مجالس

پربازدیدترین مطالب