ایده های ثبت آرزوهای مهمانان عروسی

می توانید آرزوهای مهمانانتان را برای ادامه زندگی، در کتابچه ای از دفتر یادبود عروسی ثبت نمایید. این وسیله فقط محدود به چند تکه کاغذ نیست. می توانید به جای کتابچه آرزوها از ابزار دیگری استفاده نمایید.
بطری آرزوها
قرار دادن یک بطری خالی، به همراه تعدادی کاغذ و خودکار در گوشه ای از سالن، ایده بسیارجالبی است. مهمانانتان می توانند آرزوهایشان را روی کاغذ بنویسند و درون این بطری بیاندازند. این بطری، ابزاری نوستالژیک و فانتزی است که می توانید از آن برای آرشیو آرزوهای مهمانانتان استفاده نمایید.

ایده ثبت آرزوهای مهمانان عروسی


صندوقچه آرزوها
می توانید صندوقچه ای کوچک تهیه کنید که مهمانانتان آرزوهایشان را روی کاغذ بنویسند و داخل این صندوقچه بیاندازند.
پاروی آرزوها
در صورتی که جشن عروسی تان را در منطقه ای دریایی مثل: دریاچه ی خزر، اقیانوس هند، خلیج فارس و ... برگزار می کنید، پیشنهاد می کنیم پارویی تهیه کرده و از مهمانانتان بخواهید خاطرات، توصیه هایشان را برای شما بنویسند. در صورتی که این ایده با تم دریایی عروسی تان همراه شود، فوق العاده جالب می شود.
آلبوم عکس
می توانید عکس های دوران عقد و نامزدی تان را در آلبومی جمع آوری نمایید و از مهمانانتان بخواهید نظرشان را در ارتباط با هر عکس بنویسند. نوشتن آرزوها و یادبود مهمانان برای عروس و داماد ایده جالبی خواهد بود.
دستگاه تایپ آرزوها
دستگاه تایپی را اجاره و یا خریداری کرده و آن را آماده و تنظیم کنید. بعد از آن از مهمانان بخواهید تا آرزوهایشان را در این دستگاه تایپ نمایند. امکان دارد بسیاری از افراد با استفاده از چگونگی استفاده از این دستگاه، آشنایی نداشته باشند. برای این که مهمانانتان در ارتباط با این موضوع دچار مشکل نشوند، یک نفر را به عنوان راهنمای کنار دستگاه مسئول کنید تا مهمانانتان را راهنمایی کند.
فوتو استریپس آرزوها
به شیوه کمیک استریپس عکس های کوچکی از خودتان را روی کاغذ چسبانده و از مهمانانتان بخواهید تا جمله ای را در وصف عکس ها بنویسند. ترتیب عکس ها بایستی به نحوی باشد که داستانی را روایت نماید.
پتوی خاطرات
پتویی با رنگ روشن انتخاب کرده و به تعداد مهمانانتان مربع هایی ایجاد نمایید. پس از آن ماژیک های مناسبی که بتوانید با آنها بنویسید تهیه کرده و از مهمانانتان بخواهید به عنوان یادبود، جملاتی خاطره انگیز و توصیه هایی برای ادامه زندگی تان بنویسند.

ایده ثبت آرزوهای مهمانان عروسی

باغ تالار تاجتشریفات مجالس

پربازدیدترین مطالب