رازهای زیبایی و آراستگی عروس خانم

زمان مناسبی را برای مشورت با آرایشگر در نظر بگیرید.
پیش از هرکاری آرایشگری متبحر پیدا کنید. بیشتر آرایشگران حرفه ای براساس مدل سر و صورتتان، مدل و رنگ مو و آرایش مناسب چهره تان را انتخاب می کنند. اگر عکسی را دارید آن را به شکل به شکل چاپی و یا اگر عکسی در گوشی تان دارید، گوشی تان را همراهتان ببرید. توضیحات شفاهی مانند عکس واضح نیستند.
رنگ مو
از موارد بسیار مهم رنگ مو است. به عنوان عروس بایستی از انتخاب رنگ های فانتزی یا لایت های فوق العاده پررنگ خودداری کنید. رنگ های ساده که وقار و متانت چهره تان را حفظ کند بسیار زیبا است.

راز زیبایی عروس


ابروهایتان را دستکاری نکنید.
اکثر عروس های امروزی سبک متفاوتی را برای آرایش خودشان انتخاب می کنند که با سبک روزمره شان کاملا متفاوت است. پهنای ابروهایتان باید با چهره تان همخوانی داشته باشد. از آرایشگرتان بخواهید ابروهایتان باشد و آنها را خیلی نازک و پر نکند. رنگ ابروهایتان هم باید با رنگ موهایتان هماهنگی داشته باشد.
رنگ های خیلی روشن برای چشم های تیره و پوست سبزه مناسب نیست. چرا که تضاد زیاد از حد در انتخاب رنگ مو حالتی مصنوعی به چهره تان می دهد. پوست های روشن گزینه های بیشتری برای انتخاب دارند. به طور کلی رنگ های تیره شما را جذاب تر نشان می دهد.
مواد آرایشی مرغوب مهم ترین راز یک آرایش زیبا
مواد با کیفیت، ضد آب و طولانی مدت لازمه ی یک آرایش مناسب است. از مواد آرایشی چشم ضد آب و رژلب های با رنگ ثابت استفاده کنید تا طی مراسم بر اثر عرق کردن سر و صورت و آرایشتان به هم نخورد و به اصطلاح پخش نشود.
اکسسوری های ساده با رنگ روشن انتخاب های فوق العاده ای هستند.
با توجه به اینکه لباس عروس سفید است می توانید از بین طیف شیری، سفید و کرم رنگ یکی را به دلخواهتان انتخاب نمایید. دقت لازم را در انتخاب اکسسوری هایی نظیر شنل، گیپور ها و تورها اعمال نمایید تا تناسب کافی بین طیف های رنگ سفید استفاده شده قابل مشاهده باشد.
لنزهای نامرغوب و بد رنگ را کنار بگذارید.
بین رنگ پوست، مو و لنزتان بایستی هماهنگی وجود داشته باشد. حتما لنز را از داروخانه ها و مراکز معتبر فروش لوازم آرایشی و بهداشتی تهیه نمایید. پیشنهاد می کنیم اگر تابه حال از لنز استفاده نکرده اید، برای نخستین بار در روزعروسی تان از لنز استفاده نکنید. چرا که ممکن است چشمتان را پس بزند و موجب راهی شدن شما به بیمارستان می شود. استفاده ازلنز نامرغوب می تواند تا ماه ها و سال ها برایتان مشکل ایجاد کند. اگر قصد دارید از لنز استفاده کنید حتما از چند روز قبل لنز را امتحان کنید و نسبت به حساسیت زا نبودن آن مطمئن شوید. تا جایی که ممکن است از لنز استفاده نکنید تا زیبایی چشمانتان هم حفظ شود.
سادگی و آراستگی نمایانگر زیبایی طبیعی
سادگی همیشه روی بورس است. ما استفاده از رنگ های روشن و ساده و طرح های پیچیده را پیشنهاد نمی کنیم. صدفی، صورتی روشن و فرنچ های طیف روشن و قرمز رنگ های فوق العاده ای برای عروس می باشد. از اینکه با رنگ لاک و رنگ موهایتان بخواهید مهمانانتان را تحت تاثیر قرار دهید، اجتناب کنید.
مدل موی باز عروس یا مدل موی بسته؟
مدل های موی بسته برای جشن عروسی های تابستان بهتر است. برای اینکه موهایتان پر دیده بشود، لباس های دکلته و یقه باز انتخاب مناسبی خواهند بود. مدل موی بسته جلوه رسمی تری دارد. اگر جشنتان در فضای بسته و با تهویه مناسب برگزار می شود، موهای باز نیز می تواند انتخاب مناسبی باشد.

باغ تالار تاجتشریفات مجالس

پربازدیدترین مطالب