فینگرفود مناسب جشن ها

همیشه احتیاجی نیست چندین نوع غذا تهیه کنید. می توانید با کمی خلاقیت بهترین غذاها را تهیه نمایید. به کمک سیب زمینی، آرد و تخم مرغ می توانید خوش طعم ترین و بهترین غذاها را تهیه نمایید. افرادی که جشن های خانگی برگزار می کنند، می توانند مقدار زیادی فینگرفود تهیه کنند و آن را داخل فریزر بگذارند تا زمان برگزاری جشن، دغدغه تهیه فینگرفود را نداشته باشند.

فینگرفود مناسب جشن


ادویه جات و ذائقه های ایرانی را بشناسید.
به طور کلی ادویه جات نقش مهمی را در بهبود طعم و عطر غذا ایفا می کنند. زنجبیل، جوز هندی و کنجد از جمله این ادویه ها هستند. در صورتی که در فینگرفودها از ادویه های متناسب با ذائقه های ایرانی استفاده کنید طعم و عطر فینگر فودتان را چندین برابر کرده اید.
تمام غذاهایتان را در سایز فینگرفود تهیه کنید.
غذاهایی نظیر ساندویچ و کیک، در صورتی که در اندازه عادی شان تهیه شوند، مهمانانتان را سیر خواهند کرد. این گونه امکان دارد سرشان از خوردن فینگرفودها بی کلاه بماند. پس تمام غذاهایتان را در اندازه فینگرفود تهیه کنید تا مهمانانتان بتوانند از همه غذاها نوش جان کنند.
تزیین فینگرفودها
میتوانید یک فینگرفود ساده نظیر فینگرفود هندوانه و پنیر را با برگ گیاهان و سیخ های چوبی کوچک تزیین نمایید ولذت چشیدن آن ها را برای مهمانانتان چند برابر کنید.

فینگرفود مناسب جشن


حتما توجه ویژه ای به شکل و شمایل فینگرفود هایتان داشته باشید.
پیشنهاد می کنیم حتما توجه ویژه ای به شکل و شمایل فینگرفود هایتان داشته باشید. برای نمونه اگر می خواهید کنار فینگرفودهایتان نان مینیاتوری قرار بدهید، پیشنهاد می کنیم آن را با قالب های گوناگون در اشکال متنوع در آورید و جذابیت سفره تان را چند برابر نمایید.
جذاب ترکردن نوشیدنی ها
پیشنهاد می کنیم برای اینکه ظاهر جذاب تری به لیوان و پارچ نوشیدنی هایتان بدهید، تکه های کوچکی از میوه ها را در قالب یخ بریزید و درون یخچال قرار بدهید تا ببندد. قالب های یخی که درون آنها میوه قرار دارد را درون یک پارچ آب خالی گازدار خالی و بی رنگ ریخته و زیبایی سفره تان را چند برابر کنید.
طعم فینگرفودها
حتما نباید از گوشت و مرغ برای فینگرفودهایتان استفاده نمایید. اگر با گیاهان آشنایی کافی داشته باشید می توانید بهترین و خوش عطر و طعم ترین فینگرفودها را تهیه نمایید.

فینگرفود مناسب جشن

باغ تالار تاجتشریفات مجالس

پربازدیدترین مطالب