باغ برای نامزدی

باغ برای نامزدی

انتخاب باغ مناسب برای مراسم نامزدی عامل مهمی در برگزاری مجلل مراسم نامزدی می باشد. تشریفات و خدمات مجالس مهرویاد با در اختیار داشتن بیش از 100 باغ باشکوه در نقاط مختلف تهران و کرج امکان انتخاب و اجاره راحت باغ نامزدی را برای شما فراهم کرده است.

مجموعه های باغ نامزدی و عروسی و تشریفات مجالس می توانند خدماتی مانند : گل آرایی لوکس مراسم جشن نامزدی ، خدمات مربوط به بند های موزیک مطرح ، خدمات کیترینگ مراسم جشن نامزدی شما ، هماهنگی با آرایشگاه عروس و داماد ، خدمات لباس عروس با قرارداد با مزون های مختلف در سطح کشور ، خدمات گل آرایی سفره عقد ، هماهنگی با عاقد و دفترخانه مراسم در صورت خواندن خطبه عقد و… را متناسب با بودجه شما در اختیارتان قرار دهد. مجموعه ی باغ عروسی و تشریفات عروسی مهرویاد با ارایه خدمات فوق و نیز خدمات متنوع دیگر در پکیجی متفاوت، به شما تضمین برگزاری مراسم نامزدی و عروسی را با بهترین خدمات خواهد داد. کافی است برای برگزاری مراسم نامزدی خود با ما تماس بگیرید و یکی از طرح ها و باغ های ما را انتخاب کنید ، از آن پس  صفر تا صد برگزاری مراسم به عهده تشریفات مجالس خواهد بود.

اجاره باغ نامزدی با بهترین خدمات و قیمت مناسب با تشریفات مجالس مهرویاد. خدمات مجالس مهرویاد شامل موارد زیر میباشد: برگزاری مراسم نامزدی تهران, برگزاری مراسم عروسی تهران, برگزاری جشن تولد تهران, اجاره سالن اجتماعات برای جشن تولد, اجاره سالن اجتماعات تهران, برگزاری مراسم عروسی مختلط, اجاره سالن اجتماعات برای مراسم, اجاره باغ عروسی, اجاره تالار پذیرایی و بسیاری موارد دیگر

تشریفات مهرویاد با سالها تجربه در برگزاری مراسم نامزدی آماده ارائه خدمات مجالس حرفه ای به هموطنان گرامی میباشد. 

برگزاری مراسم نامزدی و عروسی تخصص ماست.

شماره تماس : 09124321628

باغ تالار تاجتشریفات مجالس

پربازدیدترین مطالب