باغ عروسی

باغ عروسی مختلط

بسياری از عروس و دامادهای عزيز در ايده آل ها و روياهاي خود برای برگزاری مراسم عروسی يک باغ دنج و بسيار مجلل را در نظر دارند تا بتوانند عروسی  خود را به بهترين شکل ممکن برگزار کنند. برگزاری مراسم با رعایت شئونات و قوانین اسلامی میباشد. خدمات مجالس مهروياد با در اختيار داشتن زيباترين باغ عروسی  در نقاط مختلف تهران و کرج رويای شما را محقق کرده و برگزاری يک مراسم عروسی باشکوه را به شما هديه می دهد. شما ميتوانيد 0 تا 100 مراسم عروسی خود را به خدمات مجالس مهروياد سپرده و از برگزاری آن لذت ببريد. علاوه بر اجاره باغ عروسی تمام خدمات زير بر عهده خدمات مجالس مهروياد ميباشد:

کافي شاپ ، سفره خانه سنتی ، مهمان داران دوره ديده و بسيار شيک پوش ، ظروف و ميز و صندلی بسيار شيک و مجلل VIP، موزيک زنده ، فيلم برداری و آتليه عکاسی حرفه ای ، پذيرايی و شام عروسی ، آرایشگاه مردانه و زنانه ، کترينگ ، دسته گل عروس ، ماشين عروس ، مزون لباس عروس ، دکوراسيون شيک و باشکوه و ...

تمامي خدمات ذکر شده در باغ عروسی مهروياد در نقاط مختلف تهران و کرج با قيمت بسيار مناسب تدارک ديده می شود. براي توضيح بيشتر آنچه که در قيمت اجاره باغ عروسی  تاثير گذار است عبارت است از :

زمان برگزاري مراسم عروسی ، ظرفيت باغ تالار ، خارج يا داخل بودن باغ در تهران و دکوراسيون . 

اجاره باغ عروسی  با بهترین امکانات و کیفیت و قیمت مناسب با تشریفات مجالس مهرویاد. خدمات مجالس مهرویاد شامل موارد زیر است: اجاره باغ برای عروسی , اجاره باغ عروسی, خدمات مجالس تهران, برگزاری مراسم عروسی تهران, برگزاری مراسم عروسی کرج, برگزاری جشن تولد, اجاره سالن تولد, اجاره سالن اجتماعات برای عروسی و تولد.

خدمات مجالس مهروياد براي ايام خاص درسال تخفيفات عالی در نظر گرفته است که حتما به شما پيشنهاد ميکنيم برای اجاره باغ عروسی از آنها استفاده کنيد.

باغ تالار تاجتشریفات مجالس

پربازدیدترین مطالب