گل آرایی در برگزاری مراسم عروسی

گل آرایی مراسم و محل برگزاری مراسم عروسی یکی از جذاب ترین بخش ها می باشد. وقتی تزئینات مراسم عروسی و نامزدی و جشن تولد با یک گل آرایی شکیل و زیبا همراه باشد اولین عنصر تاثیرگذار بر زیبای مراسم عروسی و نامزدی و جشن تولد شما خواهد بود. گل آرایی خدمات مجالس مهرویاد در برگزاری مراسم عروسی و نامزدی و جشن تولد در بخش های مختلف انجام می گیرد.

1- گل آرایی مسیر ورود عروس و داماد و میهمانان
حرفه ای بودن این قسمت باعث جلب توجه اولیه می شود که این خود دیدگاه مثبت نسبت به دیزاین مراسم ایجاد میکند.
2- گل آرایی میزهای میهمانان
همواره گل آرايي بايد با یک سلیقه جدید وست روبرو شوند تا تزیینات ونوع چیدمان گل وشمعدان بطوربرجسته درذهن مهمانان بماند.
3- گل آرایی جایگاه عروس داماد
طبیعیست که همه ی عکس ها و فیلم های به یادماندنی با میهمانان و دوستان نزدیک پیش زمینه اش جایگاه است پس تشريفات بايد با كمك و اعمال سليقه شما شيك ترين كار را ارائه نمايد
4- میزهای تزیینی ویادبود
که در اصل نمونه و نماد هر تشریفات میتواند باشد پس هرچه زیباتربودن آن احساس خوب ومثبت را نسبت به تشریفات ایجاد خواهد کرد.
5- میزشام
تزیینات و چیدمان درست میزشام احترام به میهمانان عزیز میباشد تشریفات ميبايست همواره به مرتب و تمیز بودن محل شام اهمیت فوق العاده ای دهد.
گل آرایی درعروسی به چندمور دبستگی دارد. .که شامل فصل برگزاری مراسم,سلیقه عروس داماد ومواردی که برای گل آرایی درنظرداریم ودرنهایت میزان هزینه وبودجه ای که برای گل آرایی مراسم خود درنظرگرفته اید.ميزبان بايد ضمن درخواست آرشيوي از نمونه گل آرايي مراسم و با توجه به بودجه در نظر گرفته شده درخواست گل آرايي خود را نمايد

گل آرایی عروسی

 

باغ تالار تاجتشریفات مجالس

عکس گل آرایی در مراسم عروسی

پربازدیدترین مطالب