میز شام برگزاری مراسم عروسی +آموزش

میز-شام-مراسم-عروسی

میز شام مراسم عروسی دارای اهمیت خاصی است چرا که غذاهای شام عروسی بر روی آن سرو شده و مدل تزئین میز شام عروس و داماد (تزئین غذای عروس و داماد) در شب عروسی بسیار به چشم می آید و مهمانان به آن توجه خاصی می کنند. حتی ممکن است خانواده ها و یا آشنایان آنها بعدا به عکس تزئین غذای عروس و فیلم های گرفته شده جهت مرور خاطرات رجوع کرده و آنها را تماشا کنند. لذا هر چه غذاها بهتر چیده شده باشند و خود میز هم از نظر اندازه، رنگ و میزان فضایی که اشغال می کند، بهتر باشد قطعا تاثیر بهتری در اجرای تشریفات و مراسم عروسی خواهد داشت. امروزه اهمیت میز شام عروسی های مجلل و درجه یک به حدی است که زوج های جوان پیش از رزرو محل برگزاری تشریفات عروسی، از موسسات ارائه دهنده این گونه خدمات، نمونه های عکس میز شام عروس و داماد را می خواهند تا از کیفیت مناسب این بخش از پذیرایی عروسی مطمئن شوند و حتی گاهی به جزئیات آن از جمله میز و صندلی و ظروف بکار رفته هم توجه می کنند.

میز شام برگزاری مراسم عروسی می تواند توسط کارکنان خدمات عروسی چیده شود. یا اگر خانواده عروس و داماد برای چیدمان میز شام عروسی طرح خاصی دارند می توانند میز شام را خودشان بچینند. اما میز شام عروسی باید دقیقا جایی قرار بگیرد که در معرض دید مهمانان باشد. این میز تنها یک شب در زندگی عروس و داماد چیده می شود. بنابراین باید تمام تلاش خود را برای زیبایی آن به کار بست. از جمله روش های زیر می تواند در این زمینه به طراحی یک میز شام زیبا به شما کمک کند:

1- استفاده از رومیزی زیبا

2- گل آرایی

3- استفاده از شمع بر روی میز

4- لیوان های شیک و مجلسی

5- دستمال سفره زیبا

6- نحوه قرار گرفتن قاشق، چنگال و بشقاب

7- استفاده از تکنیک های سفره آرایی

 

پذیرایی خوب در زمان کم و با تعداد زیاد میهمان ها، آن هم در مهم ترین پارت پذیرایی مراسم عروسی، فقط کار با تجربه هاست. فارغ از تنوع شام مراسم عروسی، نوع طراحی و چیدمان المانهای میز شام از جمله میز سرویس، محل قرار گرفتن پیش غذاها و سالاد ها، نوشیدنی، دسر و غذای اصلی از مهمترین عواملی است که می تواند تاثیر به سزایی در کیفیت پذیرایی شام عروسی داشته باشد. ترتیب قرار گرفتن غذاهای اصلی و نوع تکرار آنها نیز می تواند در کیفیت پذیرایی موثر باشد. تشریفات برگزاری مراسم عروسی و خدمات مجالس مهرویاد با تجربه جندین ساله در پذیرایی شام به صورت سلف سرویس همچنین پذیرایی نشسته برای مراسم های رسمی و تشریفاتی، با استفاده از کادر مجرب و آموزش دیده آماده خدمات رسانی به شما عزیزان می باشد.

باغ تالار تاجتشریفات مجالس

عکس میز شام عروسی در خدمات مجالس مهرویاد

پربازدیدترین مطالب